Sõnum inglitelt 19.07.2015

hQNo4f1420957487Armas, sinu rõõm, õnnetunne ja rahulolu on sinu põhiõigused, mille otsingutel sa lakkamatult siin elus oled. Kõik need positiivsed tunded panevad su elama, tekitavad tunde, et elu on nauding.  Juba varasest lapsepõlvest peale oled harjunud sellega, et kõiki neid ilusaid tundeid saavad sinus tekitada välised asjaolud, teised inimesed. Seepärast oled neist sõltuvaks muutunud, kaotades niimoodi iseennast aina rohkem ja rohkem; muutudes emotsionaalsemaks ja janusemaks selle armastuse järgi, mis tuleb teistelt. Tõsi see on, väljastpoolt, teistelt inimestelt tulev armastuse voog võib olla tervendav, tõsta sinu meeleolu ja heaolu, üks kallistus võib hetkega lahustada kõik selle, mis pole armastus. Kuid see on ajutine, sest kui kontakt selle tervendava vooga katkeb, oled sama tühi kui enne ja pead ikkagi otsa vaatama oma sisemaailma ebakõladele, mis sind teiste armastusest sõltuvaks seadsid. Sul on vaja endaga aru pidada, teha sisemusse ruumi juurde ja anda endale armastust, nii palju kui saad. Iga oma eluhetke võid sa muuta endale armastuse andmise pühaks kogemuseks. Ja siis, kui sa oled valmis, võid taas liikuda välismaailma, tundes ennast terviklikuna, tasakaalus ja harmoonias iseendaga. Seejärel oled sa valmis hoidma tasakaalu iseendalt tuleva armastuse ja teistelt inimestelt tuleneva armastuse vahel ning miski, mis tuleb väljastpoolt ei saa sinu heaolu mõjutada.

Iga kord, kui sa muretsed ja püüad mõnda olukorda või situatsiooni oma mõtlemise ja ratsionaalse meelega lahendada, põletad sa iseennast ja pidurdad asjade arengut selle asemel, et olla avatud lahendusele, mis võimaldaks su ellu tulla sellel, mis on sulle tegelikult parim. Muretsemine ja püüd asju oma tahtmise järgi muuta ei lase asjadel areneda vaid sellega hoopis külvad umbrohuseemneid mulda ja väetad neid pidevalt, mis omakorda loob sulle situatsioone ja olukordi, mida sa tegelikult ei soovi. Lahendused on siinsamas sinu jaoks olemas, sul on vaja vaid lasta endal rahus olla ja olla vastuvõtlik, et nendega kontakti astuda. Siis jõuab sinuni kogu see info, mida sa vajad edasiliikumiseks väga kergelt ning sulle mõistetaval ja arusaadaval moel.

Kui sa ei saa praegu aru, kuhupoole peaksid liikuma siis väesta ennast positiivsete mõtete ja tunnetega ning too oma ellu neid tundeid ja vibratsioone, millega  sa tegelikult soovid samastuda. Tee neid tegevusi, mis toovad sulle rahulolu ja rõõmu vibratsioone ja aitavad sul olla ühenduses oma Jumalikkusega. Tantsides, lauldes, joonistades, midagi oma kätega luues saad alati ühendust Universumi lõputu väega. Küsi iga olukorra puhul, millega sa oma elus rahul pole endalt küsimus: Kuidas ma selle oma ellu kutsusin? Ning ole avatud nendele vastustele, mis seejärel sulle tasapisi ilmnevad. Väline maailm peegeldab sulle alati sind ennast ja jälgides hoolega neid peegeldusi, saad enda kohta väga palju teada, sa näed väga selgelt neid kohti, kus saad ennast arendada ning kasvada. Seejärel saad sa teha omad valikud ning muuta midagi oma suhtumises, elus tervikuna, et luua endale elu ja tulevikku, mida sa tõeliselt elada soovid.

Mu armas, sa oled pidevas muutuses läbi kogu oma elu. Need asjaolud ja sündmused, mis mõjutasid sinu elu kunagi minevikus olid sulle vajalikud, et saaksid läbi kõige selle kasvada ja areneda kuid praegune hetk on sellest kõigest hoopis erinev ja ma soovin, et sa seda märkaksid ja lõpetaksid selle minevikuhirmudest kinnihoidmise ning võtaksid vastu selle positiivse muutuse, mis sinuga on aset leidmas. Võibolla on liiga palju sinu eluvaldkondi olnud tasakaalust väljas ja need kõik liiguvad tasapisi, kuid kindlalt paremuse poole kui keskendud iseenda vaimsele arengule ja oma teadlikkuse avardamisele. Sa võid tunda sellel teekonnal, et sul on vaja lasta lahti oma illusioonidest ja vajadusest olla pidevalt täiuslik, sul on vaja välja astuda oma mugavustsoonist ja teha neid asju, mida sa pole kunagi teinud. Olgu see mugavustsoonist välja astumine sulle märgiks, et oled õigel teel. Lase kõigel minna ja usalda oma teekonda teades, et Universumi lõputu toetus ja armastus on alati sinuga, kui sa seda vaid palud.

Mina olen peaingel Miikael ja need on minu tõed. Olgu su südames rahu ja ma õnnistan sind Jumaliku valguse ja armastusega.

Kanaldas: Jaana 


Personaalse sõnumi inglitelt saad tellida SIIT